Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať. Viac o cookies tu. Rozumiem
Desať dôvodov prečo s nami robiť | GIFTGALLERY
0 ks
0,000 €

Úvodná strana > Desať dôvodov prečo s nami robiť

Desať dôvodov prečo s nami robiť

1) Tradícia a skúsenosti
Máme bohaté skúsenosti na poli reklamných predmetov, darčekových predmetov a reklamnej potlače v Slovenskom aj európskom formáte. Sme na trhu už od roku 1993 a od tej doby sme získali mnoho skúseností, ktoré teraz využívame v prospech svojich zákazníkov. 
Vieme, čo robíme!

                                              

 

2) Sme tím
Reklamným predmetom skutočne rozumieme. Podieľame sa na priebehu celej zákazky od objednávky až po expedíciu tovaru. Zamestnanci spoločnosti Gift Gallery pracujú v tíme, a preto sme schopní vyprodukovať kvalitný tovar aj služby. 
Základom je dobrá spolupráca!

3) Krátke dodacie lehoty

Garantujeme krátke dodacie lehoty. Vďaka skladovým zásobám a výrobným kapacitám Vám reklamné predmety dodáme v dohodnutých termínoch. 
Všetko čo sľúbime, dodržíme!

4) Dobre zvládnutá logistika

Používame prepracovaný a operatívny systém logistických a expedičných služieb. Tiež vďaka dobrej spolupráci s renomovanými dopravcami všetky reklamné predmety dodáme včas a na správne miesto. 
Pre významných klientov zabezpečujeme logistické projekty s uskladnením vyrobeného tovar v našich priestoroch spolu s následnou distribúciou.
Na nás sa môžete spoľahnúť!

5) Skladové priestory a zásoby tovaru
V priestoroch s kapacitou 16 000 paletových miest pre Vás skladujeme tisíce reklamných predmetov, ktoré sme schopní dodať v najkratších možných termínoch. 
Stačí si len vybrať!

6) Kvalita

Vďaka kvalitným a stále inovovaným strojom, ktoré pre svoju prácu používame, môžeme zaručiť vysokú kvalitu potlače reklamných a darčekových predmetov. 
 Reprezentatívne a detailne spracované reklamné predmety!

7) 10 technológií potlače

Ponúkame 10 technológií potlače. Vhodnú technológiu presne pre Váš reklamný predmet Vám ponúkne naše ochotné obchodné oddelenie. 
Vsaďte na moderné technológie!

8) Veľký objem zákaziek
Technické a personálne kapacity nám umožňujú vyrobiť veľa reklamných predmetov naraz. Pracujeme v tíme a máme k dispozícii najnovšie technické i technologické vybavenie. 
Nás len tak nezaskočíte!

9) Moderné technológie

Udržujeme vysokú úroveň technického a technologického vybavenia. Výrobné oddelenie stále modernizujeme, aby boli Vaše reklamné predmety dokonalé. Zamestnanci sú neustále školení tak, aby ich práca bola čo najkvalitnejšia a najefektívnejšia. 
Zaručená kvalita!       

10) Kvalitné zázemie

Reklamné a darčekové predmety pre Vás vyrábame od roku 2007 v novej hale, ktorá ponúka viac než 2000 m2 výrobných priestorov. Na Vaše prianie tiež zhotovíme najrôznejšie darčekové balenia. To všetko prebieha v našej dobre vybavenej baliarni. V priestoroch obchodného oddelenia spoločnosti si môžete prezrieť celý náš sortiment, prípadne si vzorky reklamných predmetov zapožičať.
Za všetkým čo robíme, si stojíme!

10 technológií potlače

Navrhneme vhodnú technológiu potlače
presne pre Vás.

Zistiť viac

Zaručená kvalita výstupu

Garancia vrátenia nepotlačeného tovaru
v prípade nekvality

Podmienky výmeny tovaru

Krátke termíny dodania tlače

Reklamné predmety dodáme
v dohodnutých termínoch.

Zistiť viac

Buďte informovaný o akciových ponukách a novinkách

Pridajte sa do nášho mailinglistu
Dvakrát za mesiac dostanete prehľadný email
Informácie o zľavách a špeciálnych ponukách

Váš e-mail neposkytneme tretej strane

Sekcia pre zákazníkov