Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať. Viac o cookies tu. Rozumiem
Reklamné a darčekové predmety od Gift Gallery | GIFTGALLERY
0 ks
0,000 €

Úvodná strana > O nás

Prečo si vybrať reklamné predmety od spoločnosti Gift Gallery?

Naše profesionálne zručnosti v oblasti reklamy prezentujeme svojim klientom už viac ako 25 rokov. Sme profesionálmi v oblasti kreatívneho marketingu, výroby reklamných predmetov a inovatívnej potlače. Individuálnym prístupom a kvalitou služieb Vám garantujeme zaručenú spokojnosť. Našou najlepšou reklamou sú spokojní zákazníci. S nami tvoríte vlastnú budúcnosť.

Tradícia a skúsenosti

Už od roku 1993 Vám Gift Gallery ponúka svoje profesionálne služby. Výroba reklamných predmetov, reklamné tričká s potlačou, propagačné predmety, potlač loga, darčekové predmety a ešte omnoho viac.
Našu ponuku pravidelne prispôsobujeme Vašim požiadavkám a novým trendom, ktoré hýbu svetom reklamy. Využívame bohaté skúsenosti, ktoré slúžia v prospech našich zákazníkov.

Výrobe reklamných predmetov naozaj rozumieme. Od objednávky, cez výrobu až po expedíciu hotového produktu náš tím dbá na spokojnosť klienta. Pracujeme ako jeden kolektív, čo nám umožňuje zabezpečiť výslednú kvalitu reklamných predmetov a Vašu spokojnosť. Spolupráca a komunikácia je kľúčom k úspechu.

Krátke dodacie lehoty

Čo sľúbime, splníme. Termíny, ktoré si s našimi klientmi dohodneme, vždy dodržíme. Našou výhodou oproti konkurencii sú skladové zásoby a vysoké výrobné kapacity, ktoré nám umožňujú garantovať dohodnuté dodacie lehoty aj v prípade veľkého objemu zákaziek. Spolupracujeme s renomovanými dopravcami, ktorí nám umožňujú objednané reklamné predmety doručiť až k Vašim dverám. V našich priestoroch Vám ponúkame takisto uskladnenie reklamných predmetov a následnú expedíciu. Spoľahnite sa na zaručenú logistiku a logické riešenia.

Skladové priestory a kvalitné zázemia

Disponujeme multifunkčnými modernými skladovými priestormi pre efektívnu logistiku. Reklamné predmety pre deti, poháre a perá s potlačou, darčekové predmety alebo výroba tričiek s potlačou. Tak ako vo fantázii, ani v reklame sa medze nekladú.

Moderné technológie

Sledujeme najnovšie trendy a využívame tie najmodernejšie technológie. Technické a technologické vybavenie na úrovni nám umožňuje vyhovieť požiadavkám našich klientov. Tím profesionálov sa neustále učí nových technikám výroby reklamných predmetov tak, aby boli Vaše reklamné predmety kvalitné a estetické.

Variabilita potlače

Dôkazom našej technologickej vyspelosti je až 10 technológií potlače. To aká technológia tlače je pre váš reklamný predmet najlepšia, Vám ochotne poradí naše obchodné oddelenie. Riešenie musí byť efektívne, kvalitné a ekonomicky výhodné. Vsaďte na skutočnú kvalitu.

Kvalita a individuálny prístup

Informácie z prvej ruky, technologické a technické zabezpečenie, školený personál a bohaté skúsenosti. Tieto aspekty sú základom toho, aby vaše reklamné a darčekové predmety boli reprezentatívne a kvalitné. Individuálny prístup ku každému zákazníkovi je pre nás prioritou. Snažíme sa splniť všetky Vaše požiadavky a vyhovieť aj špecifickým želaniam.

10 technológií potlače

Navrhneme vhodnú technológiu potlače
presne pre Vás.

Zistiť viac

Zaručená kvalita výstupu

Garancia vrátenia nepotlačeného tovaru
v prípade nekvality

Podmienky výmeny tovaru

Krátke termíny dodania tlače

Reklamné predmety dodáme
v dohodnutých termínoch.

Zistiť viac

Buďte informovaný o akciových ponukách a novinkách

Pridajte sa do nášho mailinglistu
Dvakrát za mesiac dostanete prehľadný email
Informácie o zľavách a špeciálnych ponukách

Váš e-mail neposkytneme tretej strane

Sekcia pre zákazníkov