Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať. Viac o cookies tu. Rozumiem
Ako nakupovať | GIFTGALLERY
0 ks
0,000 €

Úvodná strana > Ako nakupovať na Gift Gallery?

Som zákazník a chcem nakupovať

Chcete u nás nakupovať? Máte niekoľko možností:

Výber a nákup s pomocou obchodného zástupcu

Ponúkame široký sortiment reklamných a darčekových predmetov a preto vieme, že nie je ľahké si u nás vybrať. S výberom reklamných darčekov Vám ochotne pomôže naše obchodné oddelenie. Kontaktujte našich pracovníkov obchodného oddelenia a dohodnite si schôdzku s našim obchodným zástupcom. Všetok tovar si môžete na našom obchodnom oddelení prehliadnuť a obchodný zástupca s Vami prediskutuje aj možnosť vhodnej potlače vybraných reklamných predmetov.

Vzorky reklamných predmetov si tiež môžete zapožičať a všetko si v kľude premyslieť. Objednávku môžete uskutočniť buď priamo u nás alebo si všetko ešte premyslieť a následne objednať tovar mailom. 

Výber a nákup cez e-shop

Pokiaľ už náš tovar poznáte alebo viete presne o aké darčekové predmety máte záujem, môžete všetko urobiť z pohodlia kancelárie či domova a vybrať si z našej ponuky reklamných predmetov na Gift Gallery e-shope. Pre nákup cez e-shop Gift Gallery je potrebné zaregistrovať sa, čo urobíte vyplnením potrebných údajov. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a preto je každá registrácia ručne potvrdzovaná obchodníkom, ktorý je Vám následne pridelený. Vo chvíli, keď je registrácia potvrdená, môžete nakupovať a v prípade nejasností či otázok môžete vždy kontaktovať príslušné obchodné oddelenie.

Spolupracujeme výhradne s právnickými osobami a fyzickými osobami podnikateľmi, ktoré majú pridelené registračné číslo. Suma minimálnej objednávky je 100 € bez DPH.

Výber s pomocou obchodného zástupcu a nákup cez e-shop

Tovar si môžete pozrieť a vybrať na našom obchodnom oddelení. Následne môžete vybraný tovar objednať z pohodlia Vašej kancelárie cez e-shop. Pre nákup cez e-shop Gift Gallery je potrebné zaregistrovať sa, čo urobíte vyplnením potrebných údajov. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a preto je každá registrácia ručne potvrdzovaná obchodníkom, ktorý je Vám následne pridelený. Vo chvíli, keď je registrácia potvrdená, môžete nakupovať a v prípade nejasností či otázok môžete vždy kontaktovať príslušné obchodné oddelenie.

Výber na e-shope a nákup s pomocou obchodného zástupcu

Radi vyberáte tovar z pohodlia domova na internete, ale nedôverujete internetovým obchodom? My vám ponúkame bezpečný a pohodlný nákup. Reklamné a darčekové predmety si vyberiete na našom e-shope, kde vidíte aj aktuálnu skladovú dostupnosť a objednávku uskutočníte mailom, po telefóne alebo osobne na našom obchodnom oddelení.

Kompletné obchodné podmienky si môžete prečítať po kliknutí na tento riadok.

10 technológií potlače

Navrhneme vhodnú technológiu potlače
presne pre Vás.

Zistiť viac

Zaručená kvalita výstupu

Garancia vrátenia nepotlačeného tovaru
v prípade nekvality

Podmienky výmeny tovaru

Krátke termíny dodania tlače

Reklamné predmety dodáme
v dohodnutých termínoch.

Zistiť viac

Buďte informovaný o akciových ponukách a novinkách

Pridajte sa do nášho mailinglistu
Dvakrát za mesiac dostanete prehľadný email
Informácie o zľavách a špeciálnych ponukách

Váš e-mail neposkytneme tretej strane

Sekcia pre zákazníkov